MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11598024
nr 1159 8024
Stolar
3 st, Sengustavianska, Stockholms stolmakarämbetes sigill
Kondition: slitage, skador, kompleteringar
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 29 januari 2018
kl 20:19:23
29/1 13:24:18
2.000 kr
29/1 19:46:00
- Klassiska
29 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska